Budowa linii elektroenergetycznej 400 kV
Czarna – Pasikurowice

 

Prace w grudniu 2020 / styczniu 2021

W grudniu w gminach Ruja i Długołęka rozpoczną się działania przygotowawcze, a 7 stycznia wznowione zostaną prace związane z uruchomieniem toru relacji Mikułowa - Pasikurowice stanowiącego część nowej dwutorowej linii 400 kV.

Po włączeniu toru Mikułowa - Pasikurowice możliwe będzie rozpoczęcie prac związanych z demontażem starej, jednotorowej linii 400 kV.

Przypominamy, że cały czas istnieje możliwość zadawania pytań Wykonawcy. Prosimy o skorzystanie z formularza w zakładce kontakt lub wysłanie wiadomości pod adres: kontakt@liniaczarnapasikurowice.pl.

Także jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub zastrzeżenia do prowadzonych przez wykonawcę prac - prosimy o możliwie szybki kontakt z p. Markiem Rudnickim - tel. 604 204 205. Powstałe problemy staramy się rozwiązywać na bieżąco.

Podstawowe informacje o projekcie znajdą Państwo w broszurze, którą można znaleźć w każdym urzędzie gminy leżącej na trasie linii - w punktach informacyjnych inwestycji. Wersję elektroniczną natomiast można pobrać tutaj.INWESTOR WYKONAWCA - KONSORCJUM FIRM
Polskie Sieci Elektromagnetyczne Spółka Akcyjna Eltel Networks Olsztyn S.A.        Elfeko S.A.